...
Waarom Worden We Verliefd op de Verkeerde
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Dit boek ontrafelt psychologische mechanismen achter ongelukkige partnerkeuzes zoals hechtingsstijl en jeugdervaringen.
Tekst achterflap
Je weet dat het niet goed voor je is, en toch val je er weer op. Waarom kies je steeds opnieuw voor een partner die je ongelukkig maakt? Dit boek duikt in de psychologische mechanismen achter ongelukkige partnerkeuzes. Je ontdekt hoe je hechtingsstijl, onverwerkte jeugdervaringen en onbewuste overtuigingen je keer op keer naar dezelfde verkeerde persoon leiden. Je leert herkennen welke valkuilen jouw brein voor je uitzet en waarom chemie en compatibiliteit lang niet altijd samengaan. Maar dit boek biedt meer dan inzicht alleen. Met concrete handvatten en wetenschappelijk onderbouwde inzichten leer je oude patronen doorbreken en bewustere keuzes maken in de liefde. Dit boek laat je zien hoe je het patroon doorbreekt en de weg vrijmaakt voor een relatie die wél bij je past.
Slogan/Promotie
Je weet dat het niet goed voor je is, en toch val je er weer op. Waarom kies je steeds opnieuw voor een partner die je ongelukkig maakt? Dit boek duikt in de psychologische mechanismen achter ongelukkige partnerkeuzes. Je ontdekt hoe je hechtingsstijl, onverwerkte jeugdervaringen en onbewuste overtuigingen je keer op keer naar dezelfde verkeerde persoon leiden. Je leert herkennen welke valkuilen jouw brein voor je uitzet en waarom chemie en compatibiliteit lang niet altijd samengaan. Maar dit boek biedt meer dan inzicht alleen. Met concrete handvatten en wetenschappelijk onderbouwde inzichten leer je oude patronen doorbreken en bewustere keuzes maken in de liefde. Dit boek laat je zien hoe je het patroon doorbreekt en de weg vrijmaakt voor een relatie die wél bij je past.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465198804 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 10-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 179 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 122 |