...
Alles over de Nederlandse Politiek
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Dit boek legt helder en toegankelijk de werking van het Nederlandse politieke landschap uit. Ontdek hoe de democratie functioneert en krijg meer inzicht in Den Haag.
Tekst achterflap
Wist je dat er namens jou dagelijks honderden politieke beslissingen worden genomen, van het Binnenhof tot in je eigen gemeentehuis? Maar weet je ook hoe dat precies werkt? Dit boek neemt je mee door het hele Nederlandse politieke landschap. Je ontdekt hoe de Tweede en Eerste Kamer functioneren, wat de rol van de koning is, hoe gemeenten en provincies worden bestuurd en op welke manier coalitie en oppositie elkaar in evenwicht houden. Van verkiezingen en kabinetsformatie tot de Grondwet en het poldermodel: alle belangrijke onderdelen van onze democratie worden helder en toegankelijk uitgelegd. Of je nu voor het eerst gaat stemmen, je kennis wilt opfrissen of gewoon beter wilt begrijpen wat er in Den Haag gebeurt: dit boek laat je zien hoe de Nederlandse politiek echt in elkaar zit, zodat je met meer inzicht het nieuws volgt en je stem laat horen.
Slogan/Promotie
Wist je dat er namens jou dagelijks honderden politieke beslissingen worden genomen, van het Binnenhof tot in je eigen gemeentehuis? Maar weet je ook hoe dat precies werkt? Dit boek neemt je mee door het hele Nederlandse politieke landschap. Je ontdekt hoe de Tweede en Eerste Kamer functioneren, wat de rol van de koning is, hoe gemeenten en provincies worden bestuurd en op welke manier coalitie en oppositie elkaar in evenwicht houden. Van verkiezingen en kabinetsformatie tot de Grondwet en het poldermodel: alle belangrijke onderdelen van onze democratie worden helder en toegankelijk uitgelegd. Of je nu voor het eerst gaat stemmen, je kennis wilt opfrissen of gewoon beter wilt begrijpen wat er in Den Haag gebeurt: dit boek laat je zien hoe de Nederlandse politiek echt in elkaar zit, zodat je met meer inzicht het nieuws volgt en je stem laat horen.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465198934 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 10-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 213 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 148 |