...
Hoe Dating-apps je Gedrag Sturen
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Ontdek hoe dating-apps psychologische machines zijn, ontworpen om u vast te houden. Dit boek legt de technieken achter het swipe-mechanisme bloot.
Tekst achterflap
Elke swipe die je maakt, is zorgvuldig voor je uitgestippeld. Dating-apps zijn niet zomaar digitale ontmoetingsplekken. Het zijn psychologische machines, ontworpen om je zo lang mogelijk vast te houden. In dit boek ontdek je welke technieken dating-apps inzetten om je gedrag te sturen. Van variabele beloningen en het mere-exposure-effect tot dark patterns en algoritmische selectie. Je leert hoe swipe-mechanismen inspelen op je beloningssysteem, waarom matches verslavend werken en welke onzichtbare keuzes de app voor jou maakt. Ook lees je wat dit betekent voor je zelfbeeld, je relaties en je kijk op liefde. Dit boek laat je zien hoe je bewuster kunt navigeren in een wereld waar technologie en verlangen onlosmakelijk met elkaar verweven zijn.
Slogan/Promotie
Elke swipe die je maakt, is zorgvuldig voor je uitgestippeld. Dating-apps zijn niet zomaar digitale ontmoetingsplekken. Het zijn psychologische machines, ontworpen om je zo lang mogelijk vast te houden. In dit boek ontdek je welke technieken dating-apps inzetten om je gedrag te sturen. Van variabele beloningen en het mere-exposure-effect tot dark patterns en algoritmische selectie. Je leert hoe swipe-mechanismen inspelen op je beloningssysteem, waarom matches verslavend werken en welke onzichtbare keuzes de app voor jou maakt. Ook lees je wat dit betekent voor je zelfbeeld, je relaties en je kijk op liefde. Dit boek laat je zien hoe je bewuster kunt navigeren in een wereld waar technologie en verlangen onlosmakelijk met elkaar verweven zijn.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465199085 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 13-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 176 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 120 |