...
Waarom We Snoozen
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Dit boek ontrafelt de werking van slaap in brein en lichaam en biedt praktische tips voor een betere nachtrust. Ontdek hoe je met kleine gewoonten energieker de dag begint.
Tekst achterflap
Je wekker gaat af, en je hand zoekt blindelings naar de snoozeknop. Weer tien minuutjes. Herkenbaar? Je bent niet de enige, en het ligt niet aan wilskracht. In dit boek ontdek je wat er werkelijk gebeurt in je brein en lichaam wanneer je slaapt, waarom je biologische klok zo hardnekkig is, en hoe kleine gewoonten het verschil maken tussen uitgeput opstaan en fris de dag beginnen. Van circadiane ritmes tot slaaphygiëne, van de wetenschap achter dromen tot de verrassende effecten van licht en voeding: je leert hoe slaap écht werkt en wat je er zelf aan kunt verbeteren. Dit boek laat je zien hoe je met bewuste, kleine aanpassingen beter slaapt, makkelijker ontwaakt en met meer energie door het leven gaat.
Slogan/Promotie
Je wekker gaat af, en je hand zoekt blindelings naar de snoozeknop. Weer tien minuutjes. Herkenbaar? Je bent niet de enige, en het ligt niet aan wilskracht. In dit boek ontdek je wat er werkelijk gebeurt in je brein en lichaam wanneer je slaapt, waarom je biologische klok zo hardnekkig is, en hoe kleine gewoonten het verschil maken tussen uitgeput opstaan en fris de dag beginnen. Van circadiane ritmes tot slaaphygiëne, van de wetenschap achter dromen tot de verrassende effecten van licht en voeding: je leert hoe slaap écht werkt en wat je er zelf aan kunt verbeteren. Dit boek laat je zien hoe je met bewuste, kleine aanpassingen beter slaapt, makkelijker ontwaakt en met meer energie door het leven gaat.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465199191 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 13-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 205 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 128 |