Javier Morata van Eimeren
Wie ben ik in Godsnaam?
21,50
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Een getuigenisverhaal van iemand die na een jarenlange strijd tegen verslaving en depressie God vindt en eindelijk tot rust komt.
Tekst achterflap
Stel je voor dat je je dagelijks onveilig, onrustig of ongelukkig voelt – terwijl niemand dit opmerkt. Voor Javier was dit vanaf zijn jonge tienerjaren normaal. De buitenwereld zag iemand met veel vrienden, een vriendin, een opleiding en een baan. Iemand met een grote glimlach en een flinke dosis humor. Maar vanbinnen speelde bijna dertig jaar een keiharde strijd tegen verslaving, depressie en onzekerheid. Na een jarenlange zoektocht wordt mentale rust uiteindelijk gevonden op een plek waar hij die nooit gedacht had te vinden: in God. Bijna een kwart van de jongvolwassenen tot 24 jaar krijgt in een periode van drie jaar voor het eerst een psychische aandoening (Trimbos). Wie ben ik in Godsnaam is een getuigenisverhaal van iemand die ooit zo’n jongvolwassene was en begin veertig het tij wist te keren.
Biografie
Javier Morata van Eimeren (1982) werkte jarenlang als mental health coach in de corporate wereld. Momenteel helpt hij als re-integratieadviseur mensen die door ziekte zijn uitgevallen weer gezond aan het werk te gaan.
Details
| EAN : | 9789465280127 |
| Uitgever : | Boekscout |
| Publicatie datum : | 20-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 210 mm |
| Breedte : | 149 mm |
| Dikte : | 22 mm |
| Gewicht : | 260 gr |
| Status : | Leverbaar 5 tot 15 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 174 |