Cindy Heinen-van den Oever
Mijn zus gaf mij nieuw leven
19,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Cindy kreeg in 2017 de ingrijpende diagnose 'acute leukemie'. Een stamcel donatie van haar zus gaf haar niet alleen een nieuw leven, maar ook de moed om haar droombaan in de kraamzorg waar te maken.
Tekst achterflap
Cindy kreeg in 2017 op 37-jarige leeftijd de ingrijpende diagnose acute leukemie. Zware chemo behandelingen, angst, pijn en onzekerheid bepaalden haar leven gedurende dit jaar. De levensreddende wending kwam dankzij de stamceldonatie van haar zus. Samen met haar moeder schrijft zij over deze ingrijpende gebeurtenissen, om dit beter te kunnen verwerken. Met haar herstel groeide ook de wens om opnieuw betekenis te geven aan haar leven. Een oude droom kwam opnieuw naar boven: werken in de kraamzorg. Nu werkt zij met pasgeborenen en ouders en is zij een steun en rustpunt in één van de meest bijzondere fases van het leven. Cindy bewijst dat kanker niet altijd het einde hoeft te betekenen. Het kan ook een nieuw begin zijn.
Biografie
Cindy Heinen-van den Oever (1979) woont in Uitgeest met haar man, zoon, dochter en hondje Benji. Na haar studie toerisme werkte zij in de reisbranche, waar haar liefde voor reizen en andere culturen werd verdiept. Sinds 2015 gaf zij naast haar werk yogalessen, reiki behandelingen en ontspannende hypnose sessies. Ze vindt het fijn om creatief bezig te zijn en heeft behoefte aan verbinding. In 2022 heeft zij zich laten omscholen tot kraamverzorgster. Met baby’s werken is een grote passie van haar.
Details
| EAN : | 9789465281445 |
| Uitgever : | Boekscout |
| Publicatie datum : | 06-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 124 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 148 gr |
| Status : | Leverbaar 5 tot 15 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 116 |