Jeroen Eitjes
Mijn leven met schizofrenie
22,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Een autobiografisch boek over schizofrenie, psychoses, opnames en verslaving.
Tekst achterflap
Dit boek gaat over het leven van Jeroen Eitjes. Een autobiografie. Jeroen heeft met succes scheikunde en bio-informatica gestudeerd aan de universiteit. Bovendien heeft Jeroen een succesvolle carrière gehad in de ICT. Al tijdens zijn studie overleed zijn moeder. Vervolgens werd Jeroen getroffen door een psychose. Er volgde een jarenlang gevecht tegen psychoses, opnames, ontregeling en verslaving. Gelukkig is Jeroen ondanks een zelfmoordpoging toch nog goed terecht gekomen. Jeroen is gelukkig getrouwd, heeft een dak boven zijn hoofd en een vast inkomen. In dit boek lees je hoe het is om te leven met serieuze psychische problemen en verslaving.
Biografie
Jeroen Eitjes (1980) heeft het gymnasium afgerond en vervolgens succesvol scheikunde en bio-informatica gestudeerd aan twee universiteiten. Hij heeft carrière gemaakt in de ICT bij verschillende werkgevers. Tijdens zijn leven maakt hij een groot aantal opnames mee vanwege schizofrenie en psychoses. Daarnaast is er sprake van ernstige angstklachten. Hij voert bovendien een zware strijd met verslaving. Hij heeft dus helaas te maken gehad met ernstige ontregeling. Hij is gelukkig getrouwd met zijn lieve vrouw Heidi. Momenteel leeft hij van een uitkering, maar hij onderneemt nog projecten in de softwareontwikkeling met zijn eigen softwarebedrijf. Bovendien is hij schrijver.
Details
| EAN : | 9789465281551 |
| Uitgever : | Boekscout |
| Publicatie datum : | 13-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 208 mm |
| Breedte : | 146 mm |
| Dikte : | 27 mm |
| Gewicht : | 364 gr |
| Status : | Leverbaar 5 tot 15 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 248 |