Adriaan Deurloo
Brokstukken
18,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Onze werkelijkheid is geen geheel, ook al proberen we er een lijn in te ontdekken. Maar het is ook een bron van verwondering.
Tekst achterflap
Onze werkelijkheid is geen geheel. Onze kennis is fragmentair. Ons bewustzijn springt van schots naar schots. De Joegoslavische droom van eenheid en broederschap eindigde in een bloedbad en het land viel uiteen. Van het joodse Mokum Amsterdam resten de zerken van begraafplaats Zeeburg. Ons heelal spat uit elkaar en omgeeft ons met raadsels. Een geschiedenis van incidenten en gebeurtenissen, waarin wij ontwikkelingen proberen te ontdekken. Brokken, stukken. Maar soms ook een bron van verwondering.
Biografie
Adriaan Deurloo is sinds zijn zevende Amsterdammer. Hij studeerde Geschiedenis en Nederlands aan de UvA, wat resulteerde in een werkend leven in het Voortgezet Onderwijs. Dat ligt nu al weer jaren achter hem. Als puber is hij gaan dichten en daarmee sindsdien doorgegaan. In de jaren tachtig ontdekte hij het rijm als vorm en kompas. Met gedachten op papier zetten, verander je de wereld niet, maar je kunt ermee leren leven. In 2021 publiceerde hij Bijbels~~ch~~. Dit is zijn tweede bundel. U kunt meer vinden op www.rijmerij.nl.
Details
| EAN : | 9789465289120 |
| Uitgever : | Boekscout |
| Publicatie datum : | 20-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 209 mm |
| Breedte : | 148 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 158 gr |
| Status : | Leverbaar 5 tot 15 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 100 |