Len van der Hoeven

De avonturen van Daan de kabouter


29,50


 Voorraad in de winkel
   Leverbaar 5 tot 15 werkdagen

   Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets

   Gratis bezorging vanaf € 30


Korte beschrijving/Annotatie

De avonturen van Daan gaan over kleine en grote zaken, die ons tegenwoordig nogal eens bezighouden. Met een glimlach, spiegelen ze ons hoe wij daar mee om kunnen gaan. Het is een boekje vol hoop.

Tekst achterflap

'Heb jij ze wel eens gezien? Kabouters, bedoel ik,’ vroeg ik eens aan een meisje. Haar ogen werden groot en ze knikte voorzichtig. ‘En... heb je dat ooit aan je ouders verteld?’ ging ik nieuwsgierig verder. ‘Ben je gek! Dan denken ze dat ik niet goed ben,’ zei ze met een lachje. Dat is nou vaak zo met mensen. Ze geloven het niet zomaar! Maar weet je wat? Ik nodig je uit om dit boekje open te slaan. Hier ontdek je het geheime leven van kabouters én de dieren in het bos en leer je ook kijken als een kabouter. O ja, de kabouter in dit verhaal heet Daan! Daan is geen gewone kabouter, hoor. Hij is een echte avonturier! Op een van zijn spannende reizen ontdekt hij iets heel bijzonders. En als hij terugkomt, besluit hij meteen actie te ondernemen. Het hele bos wordt er vrolijk van! Maar net als alles goed lijkt te gaan, duikt Sgrijn de trol op. Wat gaat er gebeuren? Hoe loopt dit af?

Biografie

Len van der Hoeven is op 20-03-1957 in Voorschoten geboren, een echt lentekind dus. Na zijn werkzame leven als fysiotherapeut is hij gaan schrijven. Sprookjes zijn een vorm waarin hij zijn inzichten op een speelse wijze kan vormgeven. Hij is getrouwd met Margot Giselle (zangeres) en heeft een dochter genaamd Vivian. Naast het schrijven speelt hij graag cello en zijn huis is dus vaak gevuld met muziek.

Details

EAN :9789465449616
Auteur : 
Uitgever :Boekscout
Publicatie datum :  26-06-2026
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Status :Leverbaar 5 tot 15 werkdagen
Aantal pagina's :180