Andries B.V.
De Geheimen van Area 51
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Ontdek de fascinerende geschiedenis van Area 51, de geheime basis in Nevada, en de bewezen misleiding door de overheid.
Tekst achterflap
Ergens in de woestijn van Nevada ligt een basis die officieel niet bestond, maar wereldwijd de verbeelding prikkelde: Area 51. Decennialang hield de Amerikaanse overheid vast aan een muur van stilzwijgen, ontkenning en geheimhouding. Maar wat verborg zij precies, en waarom? In dit boek duik je in de bewogen geschiedenis van de meest geheimzinnige militaire installatie ter wereld. Je ontdekt welke geheime vliegtuigprogramma's er werden ontwikkeld, hoe de overheid bewust geruchten over buitenaards leven aanwakkerde om haar echte activiteiten te verhullen, en wat vrijgegeven overheidsdocumenten ons inmiddels vertellen over decennia van misleiding. Dit boek laat je zien hoe macht, technologie en propaganda hand in hand gaan, en hoe de waarheid achter de grootste samenzweringslegende van de twintigste eeuw tegelijk verrassender en nuchterer is dan je ooit had vermoed.
Slogan/Promotie
Ergens in de woestijn van Nevada ligt een basis die officieel niet bestond, maar wereldwijd de verbeelding prikkelde: Area 51. Decennialang hield de Amerikaanse overheid vast aan een muur van stilzwijgen, ontkenning en geheimhouding. Maar wat verborg zij precies, en waarom? In dit boek duik je in de bewogen geschiedenis van de meest geheimzinnige militaire installatie ter wereld. Je ontdekt welke geheime vliegtuigprogramma’s er werden ontwikkeld, hoe de overheid bewust geruchten over buitenaards leven aanwakkerde om haar echte activiteiten te verhullen, en wat vrijgegeven overheidsdocumenten ons inmiddels vertellen over decennia van misleiding. Dit boek laat je zien hoe macht, technologie en propaganda hand in hand gaan, en hoe de waarheid achter de grootste samenzweringslegende van de twintigste eeuw tegelijk verrassender en nuchterer is dan je ooit had vermoed.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465480046 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 13-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 181 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 103 |