...
De Geschiedenis van de Zijderoute
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Reis langs de Zijderoute waar kooplieden en monniken beschavingen verbonden tussen Rome en China. Ontdek de uitwisseling van goederen, religies en wetenschap die de wereld vormde.
Tekst achterflap
Duizenden kilometers ver, dwars door woestijnen, bergpassen en bruisende handelssteden, verbond de Zijderoute voor meer dan vijftien eeuwen de grootste beschavingen ter wereld met elkaar. In dit boek reis je mee langs de routes die kooplieden, diplomaten, monniken en avonturiers aflegden tussen Rome en het Chinese keizerrijk. Je ontdekt hoe zijde, specerijen en ivoor van hand tot hand gingen, maar ook hoe religies, talen, wetenschappen en ziektes zich verspreidden over continenten. Je leert welke steden opbloeiden dankzij de handel, welke rijken hun macht ontleenden aan de controle over de routes, en waarom de Zijderoute uiteindelijk in verval raakte. Dit boek laat je zien hoe handel en uitwisseling de wereld hebben gevormd, en hoe de erfenis van de Zijderoute tot op de dag van vandaag zichtbaar is in cultuur, politiek en economie.
Slogan/Promotie
Duizenden kilometers ver, dwars door woestijnen, bergpassen en bruisende handelssteden, verbond de Zijderoute voor meer dan vijftien eeuwen de grootste beschavingen ter wereld met elkaar. In dit boek reis je mee langs de routes die kooplieden, diplomaten, monniken en avonturiers aflegden tussen Rome en het Chinese keizerrijk. Je ontdekt hoe zijde, specerijen en ivoor van hand tot hand gingen, maar ook hoe religies, talen, wetenschappen en ziektes zich verspreidden over continenten. Je leert welke steden opbloeiden dankzij de handel, welke rijken hun macht ontleenden aan de controle over de routes, en waarom de Zijderoute uiteindelijk in verval raakte. Dit boek laat je zien hoe handel en uitwisseling de wereld hebben gevormd, en hoe de erfenis van de Zijderoute tot op de dag van vandaag zichtbaar is in cultuur, politiek en economie.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465480077 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 13-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 187 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 110 |