...
De Renaissance Begrijpen
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Ontdek de Renaissance, een periode van ongekende ideeën, uitvindingen en meesterwerken.
Tekst achterflap
Stel je voor dat de hele westerse wereld in korte tijd ontwaakt uit eeuwen van stilstand en opeens bruist van nieuwe ideeën, uitvindingen en meesterwerken. Dat is de Renaissance, en het is geen mythologie maar geschiedenis die je rechtstreeks raakt. In De Renaissance Begrijpen reis je van het veertiende-eeuwse Florence naar de wetenschappelijke revolutie die ons wereldbeeld voorgoed veranderde. Je ontdekt hoe humanisten het individu centraal stelden, hoe kunstenaars de werkelijkheid opnieuw leerden zien, en hoe denkers als Leonardo da Vinci, Erasmus en Copernicus de grenzen van het mogelijke verlegden. Elk hoofdstuk bouwt helder en systematisch voort op het vorige, zodat je de grote lijnen én de fascinerende details begrijpt. Dit boek laat je zien hoe één tijdperk de fundamenten legde voor de wereld waarin wij vandaag leven.
Slogan/Promotie
Stel je voor dat de hele westerse wereld in korte tijd ontwaakt uit eeuwen van stilstand en opeens bruist van nieuwe ideeën, uitvindingen en meesterwerken. Dat is de Renaissance, en het is geen mythologie maar geschiedenis die je rechtstreeks raakt. In De Renaissance Begrijpen reis je van het veertiende-eeuwse Florence naar de wetenschappelijke revolutie die ons wereldbeeld voorgoed veranderde. Je ontdekt hoe humanisten het individu centraal stelden, hoe kunstenaars de werkelijkheid opnieuw leerden zien, en hoe denkers als Leonardo da Vinci, Erasmus en Copernicus de grenzen van het mogelijke verlegden. Elk hoofdstuk bouwt helder en systematisch voort op het vorige, zodat je de grote lijnen én de fascinerende details begrijpt. Dit boek laat je zien hoe één tijdperk de fundamenten legde voor de wereld waarin wij vandaag leven.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465480091 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 13-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 197 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 124 |