...
Circadiaans Ritme Optimaliseren
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Ontdek hoe je biologische klok werkt en hoe je deze kunt afstemmen voor meer energie, betere slaap en een gezonder leven.
Tekst achterflap
Waarom voel je je op het ene moment scherp en energiek, en op het andere compleet uitgeput, terwijl je toch genoeg hebt geslapen? Het antwoord ligt in je biologische klok, een ingebouwd tijdmechanisme dat vrijwel elk proces in je lichaam aanstuurt. In dit boek ontdek je hoe je circadiaans ritme werkt en waarom verstoringen ervan leiden tot slechte slaap, energiedips, concentratieproblemen en op de lange termijn zelfs tot gezondheidsklachten. Je leert welke rol licht, voeding, beweging en temperatuur spelen bij het instellen van je interne klok, en hoe kleine aanpassingen in je dagelijkse routines een groot verschil kunnen maken. Dit boek laat je zien hoe je met wetenschappelijk onderbouwde inzichten je biologische klok bewust kunt afstemmen op meer energie, betere slaap en een gezonder leven.
Slogan/Promotie
Waarom voel je je op het ene moment scherp en energiek, en op het andere compleet uitgeput, terwijl je toch genoeg hebt geslapen? Het antwoord ligt in je biologische klok, een ingebouwd tijdmechanisme dat vrijwel elk proces in je lichaam aanstuurt. In dit boek ontdek je hoe je circadiaans ritme werkt en waarom verstoringen ervan leiden tot slechte slaap, energiedips, concentratieproblemen en op de lange termijn zelfs tot gezondheidsklachten. Je leert welke rol licht, voeding, beweging en temperatuur spelen bij het instellen van je interne klok, en hoe kleine aanpassingen in je dagelijkse routines een groot verschil kunnen maken. Dit boek laat je zien hoe je met wetenschappelijk onderbouwde inzichten je biologische klok bewust kunt afstemmen op meer energie, betere slaap en een gezonder leven.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465480770 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 13-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 195 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 134 |