...
Het Inca-rijk
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Ontdek hoe de Inca's in korte tijd een machtig rijk in de Andes opbouwden en hoe dit imperium ten onder ging.
Tekst achterflap
Hoog in de Andes bouwden de Inca's in minder dan een eeuw een van de grootste rijken die de wereld ooit heeft gekend. Hoe slaagden zij daarin, en waarom stortte dit machtige imperium zo snel in elkaar? In dit boek ontdek je hoe een kleine stam uit het Cusco-dal uitgroeide tot een wereldmacht die miljoenen mensen bestuurde over duizenden kilometers bergachtig terrein. Je leert hoe de Inca's zonder schrift of geld een verfijnd bestuurssysteem opbouwden, indrukwekkende infrastructuur aanlegden en een samenleving organiseerden die haar onderdanen van voedsel en zekerheid voorzag. Maar je leest ook hoe interne conflicten en de komst van de Spanjaarden een einde maakten aan dit bijzondere rijk. Dit boek laat je zien dat de geschiedenis van de Inca's veel meer is dan een verhaal van verovering en ondergang, het is een fascinerende les in menselijke vindingrijkheid en kwetsbaarheid.
Slogan/Promotie
Hoog in de Andes bouwden de Inca's in minder dan een eeuw een van de grootste rijken die de wereld ooit heeft gekend. Hoe slaagden zij daarin, en waarom stortte dit machtige imperium zo snel in elkaar? In dit boek ontdek je hoe een kleine stam uit het Cusco-dal uitgroeide tot een wereldmacht die miljoenen mensen bestuurde over duizenden kilometers bergachtig terrein. Je leert hoe de Inca's zonder schrift of geld een verfijnd bestuurssysteem opbouwden, indrukwekkende infrastructuur aanlegden en een samenleving organiseerden die haar onderdanen van voedsel en zekerheid voorzag. Maar je leest ook hoe interne conflicten en de komst van de Spanjaarden een einde maakten aan dit bijzondere rijk. Dit boek laat je zien dat de geschiedenis van de Inca's veel meer is dan een verhaal van verovering en ondergang, het is een fascinerende les in menselijke vindingrijkheid en kwetsbaarheid.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465480954 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 13-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 187 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 128 |