Wilkin van de Kamp
Begin je dag met God
24,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9789490254797 |
| Uitgever : | Stichting Vrij Zijn |
| Publicatie datum : | 11-02-2020 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 227 mm |
| Breedte : | 149 mm |
| Dikte : | 28 mm |
| Gewicht : | 592 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 400 |