...
Overijssels Havezatenpad
18,70
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Het Overijssels Havezatenpad voert u langs prachtige havezaten, kastelen en landgoederen. Wandel 270 km van Oldenzaal naar Steenwijk en doorkruis Oost-Twente, het gebied rond Delden en Twickel, Goor en Diepenheim, het dal van de Regge, Vecht en Zwarte Water en arriveer via de waterrijke Wieden en Weerribben in het Steenwijkerwold. Het is een route langs versterkte huizen, eeuwenoude boerderijen, historische stadjes, esdorpen, veenmoerassen en meanderende rivieren.
Details
| EAN : | 9789491142123 |
| Uitgever : | 62Damrak |
| Publicatie datum : | 15-02-2022 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 210 mm |
| Breedte : | 126 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 236 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 160 |
| Reeks : | LAW-gids |