Drenthepad Wandelwerkgroep
Drenthepad
21,00
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Geheel herziene editie: Het Drenthepad voert u door maar liefst drie Nationale Parken: het Dwingelderveld, het Drents-Friese Wold en de Drentsche Aa. De route van ruim 300 km brengt u ook in een uniek geologisch terrein: het Hondsruggebied. U wandelt langs prachtige boerderijen, hunebedden, meanderende beekjes, over brinken, essen en heidevelden en door veengebieden en zandverstuivingen.
Details
| EAN : | 9789491142246 |
| Uitgever : | 62Damrak |
| Publicatie datum : | 01-02-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 210 mm |
| Breedte : | 127 mm |
| Dikte : | 17 mm |
| Gewicht : | 433 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 304 |