Dirk Hilbers
Crossbill Guide Wadden
29,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Natuurreisgids met fietstochten en wandelingen, gericht op het observeren van vogels, planten en natuur in het algemeen. Omvat alle waddeneilanden en de vastelandskust.
Tekst achterflap
Deze complete natuurgids over het waddengebied (eilanden én vastelandskust) bevat routes, achtergronden over landschap, flora en fauna, en tips om planten en dieren te vinden. - De 28 mooiste wandel- en fietsroutes - Tips om zeehonden, vogels, vlinders, flora, reptielen en amfibieën te vinden - Natuur beleven met kinderen - De beste plekken om te wadlopen, om wadvogels te spotten, eenzame zwerftochten te maken, de kwelder te zien bloeien en nog veel meer - Uitgebreide informatie over landschap, geschiedenis, geologie, flora en fauna. - De hotspots in ieder jaargetijde
Details
| EAN : | 9789491648236 |
| Uitgever : | KNNV Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 10-10-2022 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 211 mm |
| Breedte : | 150 mm |
| Dikte : | 24 mm |
| Gewicht : | 687 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 368 |
| Reeks : | Crossbill guides |