cover
back cover

Renaldo Ishaak

Gevechtsbereid


21,95


 Voorraad in de winkel
   Leverbaar 1 tot 2 werkdagen

   Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets

   Gratis bezorging vanaf € 30


Korte beschrijving/Annotatie

Ben jij gevechtsbereid? Ben jij mentaal bereid en sterk genoeg om de strijd aan te gaan en de uitdaging tegemoet te treden?

Tekst achterflap

Presteren onder druk, beslissen onder stress: bij vrijwel alles wat we willen doen en bereiken, moeten we gevechtsbereid zijn. Niet wegdraaien van de dreiging, maar voorwaarts willen gaan. Gedisciplineerd en met de juiste mindset. Ook als de druk fysiek en mentaal (te) hoog is, zoals bij hulpverleners, mensen achter het uniform? Juist dan! Gevechtsbereid is weerbaarheid. ‘First Responder’ Renaldo Ishaak vertelt eerlijk, herkenbaar en confronterend over zijn ervaringen als mens en marechaussee. Over de mentale strijd die hij, gediagnosticeerd met PTSS, zo vaak met zichzelf en zijn omgeving voert. En over de kracht en kennis die juist hij en vele anderen kunnen halen uit hun heftige ervaringen en de impact hiervan. Niet wetenschappelijk, wel door duizenden doorleefd. Zijn boodschap: vecht niet terug, vecht voorwaarts!

Biografie

Renaldo Ishaak, Koninklijke Marechaussee, kreeg landelijk bekendheid met zijn boek 'First Responder', waarmee hij mentale gezondheid binnen Defensie, handhaving en hulpverlening bespreekbaar maakte. Hij is medewerker Directie Kennis Strategie & Innovatie van de Koninklijke Marechaussee. Eerder was hij teamleider met als primair werkgebied Amsterdam Airport Schiphol. Renaldo is een van de initiatiefnemers van het platform KNAK.

Details

EAN :9789492107558
Auteur : 
Uitgever :Uitgeverij Kompas B.V.
Publicatie datum :  10-10-2024
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :215 mm
Breedte :141 mm
Dikte :18 mm
Gewicht :266 gr
Status :Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Aantal pagina's :176