Lieke Marsman
Op een andere planeet kunnen ze me redden
24,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Samenleven met de dood veranderde Lieke Marsmans wereldbeeld: ze raakte geïnteresseerd in God en ufo’s, in kwantummechanica en christelijke denkers. Dit boek is een filosofische trip tot in de diepten van de menselijke geest, afgewisseld met dagboekfragmenten die beschrijven hoe de dood haar op de hielen zit. Uiteindelijk staat het idee centraal dat doodgaan met hoop, hoe vergezocht en onrealistisch ook, nog altijd beter is dan hopeloze berusting.
Details
| EAN : | 9789493256989 |
| Uitgever : | Uitgeverij Pluim |
| Publicatie datum : | 22-01-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 144 mm |
| Dikte : | 23 mm |
| Gewicht : | 376 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 200 |